oferty

Prezenty na święta 2022?

Czy kawa i herbata mogą być dobrymi prezentami na święta(https://cupandyou.pl/prezenty/na-boze-narodzenie.html). Jak najbardziej, ale warto się chwile zastanowić nad wyborem, by podarunek nie okazał się nietrafiony. Kalendarz adwentowy również może się okazać strzałem w dziesiątkę. Zacznijmy od herbaty. Gdy chcemy obdarować kogoś, kogo znamy, może być łatwiej. Natomiast, jeśli nie znamy preferencji, lepiej postawić na klasykę w stylu klasycznej czarnej herbaty. W tym przypadku zawsze dobrym wyborem będzie Earl Grey lub herbata cejlońska.

Kolejnym popularnym wyborem jest herbata zielona, szczególnie dla fanów subtelniejszych smaków. Zielona herbata oczyszcza organizm z toksyn a nawet może pomóc w odchudzaniu, więc będzie właściwym wyborem, jeśli chcemy zatroszczyć się o zdrowie najbliższych. Jeśli masz do czynienia z prawdziwym smakoszem herbat, trzeba będzie się bardziej postarać i wybrać coś bardziej wyrafinowanego jak choćby herbata pu erh, która za względu na intensywną barwę, przez chińczyków jest nazywana herbatą czarną. Ma ziemisty smak, do którego trzeba się jednak przyzwyczaić. Również niestandardowymi wyborami będą herbaty: biała i oolong, obie mają wiele właściwości zdrowotnych, jednakże są droższymi wariantami.  

Kawa prezentem na święta?

Jeśli kawa wydaje się być skomplikowanym wyborem, warto postawić na zestaw degustacyjny. To bezpieczny wybór z małymi ilościami przynajmniej kilku rodzaju kaw. To dobry wybór, gdy nie znamy ulubionej kawy osoby obdarowywanej, ponieważ pojęcie najlepszej kawy jest dość subiektywne i zależy przede wszystkim od indywidualnych preferencji. Miłym gestem będzie także, wybranie zestawu z personalizacją – dobranym, gustownym kubkiem i opakowaniem.

Kalendarze adwentowe w 2022r.?

Kalendarze adwentowe(https://cupandyou.pl/kalendarze-adwentowe.html) to nadal bardzo popularny wybór. Tradycyjna i zarazem najpowszechniejsza wersja to oczywiście ta z czekoladkami. Jednak ta opcja wydaje się być adekwatna głównie dla dzieci. Gdy chcemy naprawdę zaskoczyć i zadowolić osobę starszą warto dobrze przemyśleć i zróżnicować upominki, które do takiego kalendarza trafią. Tutaj także możemy dodać kawę lub herbatę, lecz w mniejszych próbkach, jeśli zależy nam na ramach ekonomicznych. Sprawdzonymi prezencikami będą też różnego rodzaju kosmetyki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *